Władze Uczelni


Rektor

dr Małgorzata Hermanowicz

tel. 914838168
m.hermanowicz@cb.szczecin.pl


Kanclerz

Tatiana Staroń

tel. 91 483 30 582
kom. 605 849 025
t.staron@cb.szczecin.pl



Prorektor

dr Andrzej Staroń

tel. 91 483 30 597
kom. 500 097 738
a.staron@cb.szczecin.pl


Pełnomocnik Rektora

ds. Jakości Kształcenia
dr Barbara Popiel

tel. 91 48 38 179
kom. 798 787 918
b.popiel@cb.szczecin.pl


Menadżer kierunku

Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Bartłomiej Kowalski

tel. 91 48 38 170
b.kowalski@cb.szczecin.pl


Menadżer kierunku

Pedagogika
dr Barbara Popiel

tel. 91 48 38 179
kom. 798 787 918
b.popiel@cb.szczecin.pl


Dyrektor

ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego w Filiach ANS CB
dr Mirosław Zając

tel. 914830583
m.zajac@cb.szczecin.pl


Menadżer kierunku

 Dietetyka

mgr Daria Szulim

tel. 914830599
kom. 507 893 299
d.szulim@cb.szczecin.pl


Menadżer kierunku

Kosmetologia

mgr Elżbieta Zemler - Szeszko

tel. 91 48 38 599
kom. 798 787 920
e.zemler-szeszko@cb.szczecin.pl


Wicekanclerz

ds. Organizacji Studiów Podyplomowych
Magdalena Woszczyńska

tel. 91 48 38 177
kom. 607 610 065
m.woszczynska@cb.szczecin.pl


Wicekanclerz

ds. Finansowych
Przemysław Pirek

kom. 663 772 660
p.pirek@cb.szczecin.pl


Wicekanclerz

ds. Marketingu i Rekrutacji
Dominika Macedońska

kom. 663 737 412
d.macedonska@cb.szczecin.pl


Opublikował: Agata Erpel
Publikacja dnia: 29.09.2022, 13:10
Dokument oglądany razy: 263
Podpisał: Piotr Preś
Dokument z dnia: 30.06.2021